Het bestuur

Vlnr. Paul Thuysbaert, Luc Bastiaens, Eddy Van Hoyweghen, Joachim Seghers, Erwin Verdurmen, Marc Seghers, Sam Van Geel

Bestuurders:

 

Voorzitter :Verdurmen Erwin,

Tel. : 052-46 12 14 / e-mail : erwin.verdurmen@bierminners.be

 

Secretaris: Bastiaens Luc,

GSM 0473 861426 / e-mail : luc.bastiaens@bierminners.be

 

Penningmeester en ledenadministratie : Seghers Marc,

GSM 0486 03 00 45 / e-mail : marc.seghers@bierminners.be

 

Andere bestuursleden:

Paul Thuysbaert, paul.thuysbaert@bierminners.be

Joachim Seghers, joachim.seghers@bierminners.be

Eddy Van Hoyweghen, eddy.vanhoyweghen@bierminners.be

Sam Van Geel, sam.van.geel@bierminners.be

 

Website : www.bierminners.be

Facebook: https://www.facebook.com/de.bierminners

De Bierminners vzw

 

De biervereniging, waar iedereen welkom is, is gevestigd in het mooie Waasmunster.

 

 

De gemeente ligt in de provincie Oost-Vlaanderen aan de Durme, die het grootste deel van de zuidgrens van de gemeente vormt.